Pousada Lencois Maranhenses
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Kindermenu Kinderzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele Pousada Lencois Maranhenses Santo Amaro do Maranhao hotel biedt zijn gasten een buitenzwembad, een restaurant aan.
Het hotel is in het uitgaansgebied van Santo Amaro do Maranhao. Dit hotel met 39 kamers is op 19-minuten wandelafstand van Lagoa da Gaivota gelegen.
De kamers van dit pand in Santo Amaro do Maranhao zijn voorzien van airconditioning, evenals een minibar. In de badkamers hebben gasten een toegang toteen bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn ook privébadkamers, uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche.
Iedere ochtend serveert Pousada Lencois Maranhenses Italiaans ontbijt. Het hotel biedt een à-la-carterestaurant dat Braziliaanse specialiteiten serveert. In de bar kunt u kiezen uit een aantal ontspannende drankjes.
- Locale bezienswaardigheiden
- Lagoa da Gaivota1295 km
- Lagoa das Americas1296 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Openbaar bad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Roomservice
- Boodschappenservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Gratis toiletartikelen
- Kindermenu
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Lencois Maranhenses hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Pousada Lencois Maranhenses hotel te komen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada Lencois Maranhenses hotel?
Pousada Lencois Maranhenses hotel biedt een gratis priveparkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt inbegrepen in de prijs van de boeking in Pousada Lencois Maranhenses hotel?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Pousada Lencois Maranhenses hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Lencois Maranhenses hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Lencois Maranhenses hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Santo Amaro do Maranhao?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Santo Amaro do Maranhao is $158. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Santo Amaro do Maranhao?
Gasten van dit hotel in Santo Amaro do Maranhao kunnen betalen met Visa, Maestro en Elo kredietkaart. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Pousada Lencois Maranhenses hotel?
In Pousada Lencois Maranhenses hotel kunnen gasten uit Superior Driepersoonskamer, Superior Vierpersoonskamer en Standaard Driepersoonskamer kiezen. - ❓
Welk soort zwembad heeft dit hotel in Santo Amaro do Maranhao?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij dit hotel in Santo Amaro do Maranhao.